آنتی ویروس Kaspersky

آنتی ویروس kaspersky بی شک یکی از معروف ترین محصولات شرکت کسپرسکی با نام کامل لابراتوار کسپرسکی است . این شرکت در سال 1997 توسط ناتالیا کاسپیرسکی و یوگنی کاسپیرسکی تاسیس شد که در زمینه ی امنیت کامپیوتر فعالیت دارند.
بی شک شرکت Kaspersky ( کسپرسکی ) بهترین برنامه‌های امنیتی نظیر کسپرسکی آنتی ویروس و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی توتال سکیوریتی موجود در دنیا را عرضه می‌کند که می‌تواند حداکثر امنیت، را برای شبکه و یا کامپیوتر شخصی شما انجام دهد.
افتخارات
کسپرسکی آنتی ویروس – Kaspersky Anti-Virusبا اسکن هوشمندانه ویروس ها و بد افزار ها شما را در مقابل تهدیدات شناخته شده و نو ظهور محافظت میکند و همچنین حفاظت از رایانه شما و یا شبکه را بر عهده دارد.
بر اساس تست های معتبر AV-comparative و AV-TEST همواره کسپرسکی آنتی ویروس توانسته است جز یکی از بهترین آنتی ویروس های برتر جهان باشد .
طبق گقته ی مجله ی PC آنتی ویروس کسپراسکی و رقیب آن یعنی آنتی ویروس Bitdefender هر دو به طور مداوم در آزمون های رقابتی مستقل AV-comparative و AV-TEST دربالاترین رتبه قرار دارند .
در اگوست سال 2005 توانست در اکثر تست های مقایسه ای ویروس بولتون را با موفقیت پشت سر بگذارد و همچنین در همین سال سریع ترین به روزرسانی های ضد ویروس برای مقابله با تهدیدات امنیتی و ویروس ها به بازار ارائه کرد .
در سال 2007 یکی دیگر ازدستاوردهای موفقی که توانست بدست بیاورد فایروال موجود در آنتی ویروس Kaspersky Internet Security 7.0 است که رتبه بسیار خوبی در چالش های Matousec’s Firewall با نتیجه 85% دریافت کند. Kaspersky Internet Security 7 جایزه ای را از مجله بریتانیایی PC Pro دریافت کرد و همچنین در “A List” آن جایگاهی را کسب کرد.

در سال 2010 در زمینه مجموعه های امنیتی مصرف کننده Kaspersky Internet Security 2010 امتیاز 4.5/5 را در مقایسه مجله Pc word دریافت کندو رتبه دوم را از آن خود کند. همچنین در سال 2011 جایزه «محصول سال» AV Comparatives را نرم افزار نرم‌افزار Kaspersky Lab توانست کسب کند.
در سال 2013، کسپرسکی توانست بالاترین امتیاز رادر مورد در میان راه حل‌های سازمانی در گزارش آزمایشگاه‌های فناوری دنیس و جایزه محصول سال را از AV-Comparatives و به دست آورد.
همچنین در سال 2015 در طول سال توسط طیف وسیعی از تست ها AV-Comparatives به آنتی ویروس کسپرسکی عنوان «محصول سال» را عطا کرده است .
در نهایت جدیدترین دستاوردی که در سال 2022آنتی ویروس کسپر توانسته بدست بیاورد دریافت یک علامت تجاری ثبت مصونیت سایبری در ایالات متحده است. ثبت نام به Kaspersky حق انحصاری استفاده از Kaspersky را می دهد.
کشف بد افزار ها
کسپرسکی در سال 2008 یک تیم تیم تحقیق و تحلیل جهانی آزمایشگاه کسپرسکی (GReAT) را تاسیس کرد و وظیفه این تیم تهدیدات امنیت سایبری و بررسی کارهای عملیاتی بدافزار ها را بررسی میکند .
کسپرسکی توانسه است در این سال ها معروف ترین بد افزارها نظیر استاکس نت, Flame , Red October , Mask , Regin , گروه معادلات , دوقو و.. را شناسایی ومقابله کند.
بررسی تهدیدات امنیت سایبری شهرت کسپرسکی است که توانسه در کسب فروش و اعتبار بسیار تاثیر گذار باشد .
شعار شرکت کسپرسکی این است :” ارزشمندترین دارایی این شرکت، تجربه گرانقدری است که در سال های متمادی مبارزه با تهدیدات سایبری بدست آورده است.”